navigate to this website replica rolex. cheap price https://carehers.com. get redirected here replica watches. Top Seller replica rolex. For Sale replica watches. Get More Information https://www.cozyfine.com. over at this website replica rolex. Wiht 40% Discount replica watches. click here now replica rolex watches. Visit Your URL fake rolex. reference replica rolex watches. High Technology replica watches. Copy https://fakerolex.icu. hop over to these guys replica-watches. look these up replica rolex watches. try this site https://replicarolexwatches.club/. this page https://replicarolexwatches.icu/. Wiht 20% Discount replica watches. blog watcheswear.com. best site rolex replica.

Nově čistíme i parou!!

Zavedli jsme pro Vás novinku - a to čištení parou! Pokud potřebují Vaše sedadla více než jen vytepovat, nabízíme možnost hloubkového čištění parou. Teplota páry se při tepování pohybuje v rozmezí 80-120 stupňů celsia a proto jsou sedadla zároveň dezinfikována. Při této metodě spotřebujeme jen cca 3-8l vody a po číštění tak odjíždíte se suchými sedadly. Díky efektivitě této metody obnovíme původní vzhled Vašich sedadel.   

Jak čištění probíhá:

Neváhejte a objednejte se ZDE


Zabýváme se celými vozovými parky

Vaše firemní vozy jsou Vaší největší vizitkou!!!

Svěřte své vozy do našich rukou a nemusíte se o nic starat. Přijedeme do Vašeho sídla a vozy vyčistíme najednou. Šetříme tak Váš čas i peníze. Jsme mobilní tým a používáme nejmodernější bezoplachovou technologii, díky niž po nás nezůstane nepořádek a můžeme tak provádět svou práci téměř kdekoliv (před sídlem firmy, v garážích...). Díky ručnímu čištění a používané technologii nevynecháme nejmenší detaily a vozy zůstanou déle čisté. V neposlední řadě je naše technologie šetrná nejen k laku aut, ale také k životnímu prostředí, protože šetříme obrovské množství vody na každé umyté vozidlo! Jsme schopní Vaší firmě vystavit i enviromentální certifikát. 

Ukázkové mytí jednoho vozidla poskytujeme zdarma, abyste si mohli naší službu vyzkoušet a proto nás neváhejte nezávazně kontaktovat a smluvit schůzku!


 Zavádíme mobilní automyčku!

 V dnešní hektické době jsme se rozhodli ušetřit ještě více Vašeho drahocenného času a nabízíme Vám možnost si náš tým zavolat domů či do zaměstnání.

Je to jednoduché, buď nám zavoláte nebo vyplníte objednávkový formulář ZDE, kde kliknete na možnost "U Vás doma". Náš tým za Vámi přijede, vyzvedne si klíčky od automobilu a vrhne se na čištění dle Vámi zvoleného programu. Díky naší unikátní technologii nepotřebujeme přípojku na vodu a nezůstane po nás nepořádek. Používáme nejmodernější NANO technologie a nečistoty stíráme rovnou do utěrek vyrobených z mikrovlákna. Čištění tak probíhá velmi rychle (v závislosti na zvoleném programu), efektivně a díky kvalitní autokosmetice vydrží Váš vůz déle čistý.  V neposlední řadě také přispějete k ochraně životního prostředí, protože pomůžete ušetřit přes 200lpitné vody, které by bylo potřebné k umytí vozu v běžné kartáčové automyčce.