navigate to this website replica rolex. cheap price https://carehers.com. get redirected here replica watches. Top Seller replica rolex. For Sale replica watches. Get More Information https://www.cozyfine.com. over at this website replica rolex. Wiht 40% Discount replica watches. click here now replica rolex watches. Visit Your URL fake rolex. reference replica rolex watches. High Technology replica watches. Copy https://fakerolex.icu. hop over to these guys replica-watches. look these up replica rolex watches. try this site https://replicarolexwatches.club/. this page https://replicarolexwatches.icu/. Wiht 20% Discount replica watches. blog watcheswear.com. best site rolex replica.

Technologie

K očistě Vašich vozů používáme nejlepší dostupnou autokosmetiku renomovaných světových značek. Díky vědeckému pokroku na poli nanotechnologií, dokážeme Váš vůz vyčistit s minimální spotřebou pitné vody. Veškeré práce provádíme ručně. 


Nad rámec běžné očisty poskytujeme detailingové služby, které zajistí Vašemu vozu nadstandardní ochranu před agresivní solí, hmyzem, asfaltem a v interiéru díky nano-tepování dokážeme předcházet usazování nečistot.


Při naší práci si potrpíme na detail a věnujeme pozornost i nejmenším detailům jako jsou hrany oken, kosmetická zrcátka, nebo třeba prostor pod víčkem nádrže.

Jak to funguje?

Jde o unikátní technologii na bázi polymerů, která vytlačuje nečistoty a odděluje je od povrchu laku. Nejprve tuto emulzi naneseme na povrch automobilu a nečistoty setřeme do speciální utěrky vyrobené z mikrovlákna. Již v první fázi tak chráníme Váš lak před mechanickým poškrábáním, oproti běžné kartáčové automyčce. Emulze dále obsahuje vysoce kvalitní karnaubský vosk, který se po setření nečistot do povrchu laku zaleští.Takové čištění tedy probíhá velmi rychle, nepoškodí Váš automobil, nečistoty ani použité prostředky se nesmívají vodou a tak šetříme životní prostředí a navíc Váš vůz vydrží déle čistý!

Výhody ručního čištění ve WASHMYCAR 

  • Šetříme Váš čas - zatímco vy nakupujete, pracujete nebo odpočíváte, my se o Váš vůz postaráme
  • Šetříme Vaše peníze - Váš vůz vydrží déle čistý a nemusíte tak po první plýskanici do myčky znovu
  • Šetříme Váš vůz - ruční čištění nepoškozuje lak a poskytujeme i impregnaci a nanesení ochranného NANOštítu
  • Šetříme životní prostředí - oproti běžné automyčce ušetříme 200l vody na každé čištění

Jak funguje mobilní automyčka:

Čas je drahý a my jsme se rozhodli Vám ho ještě více ušetřít! Jednoduše si nás zavoláte, nebo objednáte zde na našich stránkách. Náš tým za Vámi přijede téměř kamkoliv - nepotřebujeme přípojku na vodu a nezůstane po nás nepořádek - je tedy možné automobil vyčistit jak u Vás v garáži, před domem nebo ve veřejných garážích. Při čištění interíéru je však potřeba přípojka na elektrický proud pro zapojení vysavače. Vy tak nemusíte automobil nikam vozit, ani jej vyzvedávat!

Jak probíhá tepování sedadel:

  • Při tepování sedadel využíváme oproti běžným myčkám technologii, která nepromáčí vaše sedadla, ale efektivně se zbaví téměř jakýchkoliv nečistot a skvrn. 
  • Výhodou je, že můžete s automobilem ihned odjet - Vaše sedačky budou čisté a suché, proto je možné sedadla čistit i v zimě!
  • Při běžném tepování může v sedačce voda zahnívat, to se Vám u nás nestane!!
  • Nakonec naneseme ochrannou NANO vrstvu, díky které budou Vaše sedadla chráněna před dalším znečištěním

 

Rádi Vám předvedeme co umíme: infoObjednat